Buty jako element stylizacji – jak komponować buty z pozostałymi elementami garderoby?

Osoby, którym buty firmy Nike kojarzyły się do tej pory jedynie ze stylizacjami typowo sportowymi, powinny zastanowić się nad tym, czy nie zmienić swojego przekonania na ten temat. Zarówno buty Nike Air Force damskie, jak i inne modele można zestawiać z dość nieoczekiwanymi elementami garderoby.

Sport w wielu wydaniach

Nie można nie zgodzić się z tym, że to właśnie sportowy styl, który cechuje luz i swoboda, jest tym, co charakteryzuje firmę Nike jako producenta obuwia. Wspomniane już na wstępie buty Nike Air Force zostały przecież stworzone z myślą o osobach grających w koszykówkę po to, aby pomóc osobom uprawiającym ten sport zdobywać jeszcze lepsze rezultaty. Mając to na uwadze, trudno dziwić się, że to właśnie sportowy styl jest nadal tym, o którym myśli się w pierwszej kolejności, sięgając po obuwie Nike. Co ważne, sportowe przeznaczenie butów można wykorzystać w codziennym życiu. Obecność poduszki wypełnionej gazem w podeszwie sprawia, że noga nie jest zmęczona nawet w czasie wyjątkowo intensywnego dnia. Osoby wykonujące codzienne obowiązki na stojąco, powinny to docenić. W takiej sportowej stylizacji ciekawymi elementami są bluzy z kapturem w różnych kolorach oraz stosunkowo luźne spodnie dresowe. Oczywiście, te ostatnie można też zmienić na leginsy, choć w tym wypadku dobrze jest pamiętać o wykorzystaniu nieco dłuższej bluzy.

W tym dziale  Jak ubierać się latem do pracy?

Sportowa elegantka

Czy buty Nike Air Max przypadną do gustu kobietom nieustannie poszukującym balansu pomiędzy stylem sportowym oraz elegancją? Wiele wskazuje na to, że mamy sporą szansę na osiągnięcie takiego celu sięgając po nie. Łączenie stylu sportowego z eleganckim jest jednym z najbardziej gorących trendów już od co najmniej kilku lat, a modne buty Nike znakomicie się do tego nadają. Jeśli wiec zastanawiamy się nad tym, czy kolejne modele można łączyć z sukienkami, nie powinniśmy mieć co do tego żadnych wątpliwości. Dziś nieoczywiste połączenia kolorów są w cenie, a mniej standardowe kreacje zachowujące pewien elegancki sznyt są mile widziane także podczas formalnych spotkań.

Buty idealne do pracy

Buty Nike mogą być łączone nie tylko z sukienkami oraz ze spodniami dresowymi i bluzą z kapturem. Przyglądając się ciekawym zestawieniom goszczącym na pokazach mody nie można przeoczyć tego, że da się je zestawiać także z jeansem. Ten wygodny, praktyczny materiał jest kochany nie tylko przez nastolatki. Jest chętnie wykorzystywany również przez osoby pracujące. Te noszą jeansowe spodnie, bluzki, kurtki i spódnice. Do wszystkich tych elementów garderoby można dodać jeden z najpopularniejszych modeli butów Nike nie obawiając się niekorzystnego wrażenia. Mamy do czynienia z połączeniem, które przyciąga wzrok, zachwyca jednak przede wszystkim swoim dopasowaniem.

W tym dziale  Czy kombinezon do spania to dobry pomysł na letnie noce? Poznaj wady i zalety tego rozwiązania

Nietypowo – adidasy i garnitur

A jak zestawiać buty z innymi elementami garderoby, gdy jest się osobą ceniącą sobie niepowtarzalność stylistyczną? W takim przypadku strzałem w dziesiątkę z pewnością okażą się zestawy, na które składają się buty Nike (obowiązkowo w ciemniejszej tonacji) oraz garnitur. Kobiece garnitury to hit ostatnich lat, takie nieoczywiste zestawienie można więc zastosować bez względu na płeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *